2010.04.11-Tondi Practical 2010
- Dmitri Eemann
- Site Admin
- Posts: 3146
- Joined: Tue Nov 04, 2008 8:53 pm
2010.04.11-Tondi Practical 2010
Alpha Laskespordiklubi korraldab 11.03.2010.a. järjekordseid käsirelva praktilise laskmise võistlusi TONDI PRACTICAL 2010.
Registreerimine - https://is.ipsc.ee/index.php?action=reg ... tch_id=163
SQUADide loetelu
STAGES:
stage 1 - https://is.ipsc.ee/files/5e37205daa1540 ... 22a6b1.pdf
stage 2 - https://is.ipsc.ee/files/e44a1d3e768978 ... 8fb094.pdf
stage 3 - https://is.ipsc.ee/files/5fb2cbda64d108 ... 363109.pdf
stage 4 - https://is.ipsc.ee/files/7935fcb61ef418 ... 2f3b71.pdf
Võistluse toimumiskoht: TONDI SHOOTING RANGE
Divisions/Category: Production, Standard, Open/ Lady, Junior, Senior
Võistluse MD: Dmitri Jemeljanov tel: 5660 4724, e-mail: dmitri[2]ipscstore.eu
Võistluse RM: Dagnis Maiberg, e-mail: dagnis.maiberg[2]mail.ee
Võistluse SO: Ashot Hatsatrjan, ashot[2]ipsc.org
Harjutuste arv: 4
Minimaalne laskude arv: 59
Osavõtutasu: 250 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Kategooria osavõtutasu: 150 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Võistkonna osavõtutasu: 150 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Osavõtutasu makse rekvisiidid:
SWEDBANK
a/a 221041915043
MTÜ Laskespordiklubi Alpha
Maksimaalselt 4 laskurit iga squadi kohta. Iga squadi laskurid lasevad kõik 4 harjutust järjest. Registreerimisel palume igal laskuril kindlasti märkida valitud squadi number.
SQUADide loetelu 10.04.2010:
15.00 SQUAD PREMATCH
1. Dmitri Jemeljanov
2. Dagnis Maiberg
3. Ashot Hatsatrjan
4. Aleksei Zarubin
5. Jevgeni Zukov
6. Vladimir Klimushev
7. Gustav Klimushev
8. Markko Rahe
9. Andrei Voropajev
10. Jana Eemann
11. Kasper Aleksandr
12. Roland Meritee
17.00 SQUAD nr. 1
1. Vadim Tsvetikov STD MIN
2. Tero Hurskainen PRO MIN
3. Riita Kongas STD MIN LADY
4. Andrei Semenjutin PRO MIN
18.00 SQUAD nr. 2
1. Dirk Röthig, PRO MIN
2. Karri Teräs, PRO MIN
3. Göran Anderhamn, PRO MIN
4. Teemu Suutari, PRO MIN
19.00 SQUAD nr. 3
1. Andrei Teterjatnik PRO MIN
2. Vassili Russmanov PRO MIN
3. Oliver Purik STD MIN
4. Jaanus Kala PRO MIN
SQUADide loetelu 11.04.2010 (main match):
08.00 SQUAD nr. 4
1. Aleksei Kemptner PRO MIN
2. Ivan Berendejev PRO MIN
3. Marek Sooman PRO MIN
4. Eimar Täht PRO MIN
09.00 SQUAD nr. 5
1. Arti Levandi PRO MIN
2. Kristjan Pinka PRO MIN
3. Vjatseslav Ivanov PRO MIN
4. Anton Budarnyj PRO MIN
10.00 SQUAD nr. 6
1. Roman Jemets STD MAJ
2. Andrei Stepanov PRO Minor
3. Ivar Naarits PRO MIN
4. Hindrek Jermann PRO MIN
11.00 SQUAD nr. 7
1. Sergei Verbat PRO MIN
2. Indrek Luhaäär PRO MIN
3. Konstantin Simonov STD MIN
4. Eduard Reponen PRO MIN
12.00 SQUAD nr. 8
1. Konstantin Barinov PROD MIN
2. Dmitri Petsinkin PRO MIN
3. Oleg Sirotkin STD MAJ
4. Konstantin Znobistshev STD MIN
13.00 SQUAD nr. 9
1. Aleksandr Snatkin PRO MIN
2. Argo Kass STD MIN
3. Aleksei Lupitsky STD MIN
4. Oleg Zhurbenko, PRO MIN
14.00 SQUAD nr. 10
1. Matti Peippo OPN MAJ
2. Iiro Vanne STD MIN JUNIOR
3. Kimmo Malmborg STD MAJ SS
4. Igor Gavrilov STD MAJ
15.00 SQUAD nr. 11
1. Vladimir Mihhailov OPN Major Senior
2. Sergei Beloshev OPN Major Supersenior
3. Jelena Tsuzmarova OPN Major Lady
4. Kalvi Abel PRO
16.00 SQUAD nr. 12
1. Aleksandr Shavrin STD MAJOR
2. Urmas Peterson STD MAJOR
3. Marina Meiner STD MIN LADY
4. Viktor Suzdaltsev STD MAJ SENIOR
17.00 SQUAD nr. 13
1. Deniss Tkatsjov PRO
2. Villiko Nurmoja PRO
3. Meelis Unt PRO
4. Andrei Udovenko PRO
18.00 SQUAD nr. 14
1. Jelena Simonova STD MIN LADY
2. Sofia Krist STD MIN LADY
3. Jevgeni Teever OPEN MAJ
4. Aleksanr Temmo PRO MIN SENIOR
5. Tammemae Reelika
TEAMS:
PRO-
ALPHA TEAM PRO
1. Aleksandr Snatkin
2. Ashot Hatsatrjan
3. Dmitri Jemeljanov
4. Vjatseslav Ivanov
Balls Of Steel
1. Markko Rahe
2. Hindrek Jermann
3. Tero Hurskainen
Shrapnel
1. Dirk Röthig
2. Karri Teräs
3. Göran Anderhamn
4. Teemu Suutari
STD-
AA&STI
1. Igor Gavrilov
2. Viktor Suzdaltsev
3. Oleg Sirotkin
4. Aleksandr Shavrin
Guns&Ladies
1.Jana Eemann
2.Riita Kongas
3.Marina Meiner
4.Jelena Simonova
Kell 19.15 toimub traditsiooniline praktilise laskmise võistluse puhul LOTERII! Loteriis osalevad kõik võistluse osavõtjad. Osavõtja kohal puudumisel loterii ajal auhind läheb üle järgmisele õnnelikule osavõtjale.
Loterii auhinnad on meie sponsori Internet-poe IPCSStore.eu pakutav kaubavalik.
Samuti väljastab TONDI LASKETIIR registreerimisel igale võistlejale kupongi osalemaks 19.04.2010.a. toimuvas MEGA-LOTERIIS, mille peaauhinnaks on GLOCK 21, .45 ACP!!!
Kõik Tondi Lasketiiru kasutajad, koolitustel ja võistlustel osalejad ajavahemikul 05.04.-18.04.2010.a. osalevad samuti peaauhinna loosimisel. Igal võistlejal on võimalus saada endale GLOCK 21!!! Ärge laske selle võimaluse käest ära!!!
Kell 19.30 on pidulik võitjate autasustamine. Divisiooni esikolmik saab medalit ja diplomit. Kategooria 1. kuni 3. koht – medalit, meeskonnad – medalit.
Registreerimine - https://is.ipsc.ee/index.php?action=reg ... tch_id=163
SQUADide loetelu
STAGES:
stage 1 - https://is.ipsc.ee/files/5e37205daa1540 ... 22a6b1.pdf
stage 2 - https://is.ipsc.ee/files/e44a1d3e768978 ... 8fb094.pdf
stage 3 - https://is.ipsc.ee/files/5fb2cbda64d108 ... 363109.pdf
stage 4 - https://is.ipsc.ee/files/7935fcb61ef418 ... 2f3b71.pdf
Võistluse toimumiskoht: TONDI SHOOTING RANGE
Divisions/Category: Production, Standard, Open/ Lady, Junior, Senior
Võistluse MD: Dmitri Jemeljanov tel: 5660 4724, e-mail: dmitri[2]ipscstore.eu
Võistluse RM: Dagnis Maiberg, e-mail: dagnis.maiberg[2]mail.ee
Võistluse SO: Ashot Hatsatrjan, ashot[2]ipsc.org
Harjutuste arv: 4
Minimaalne laskude arv: 59
Osavõtutasu: 250 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Kategooria osavõtutasu: 150 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Võistkonna osavõtutasu: 150 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Osavõtutasu makse rekvisiidid:
SWEDBANK
a/a 221041915043
MTÜ Laskespordiklubi Alpha
Maksimaalselt 4 laskurit iga squadi kohta. Iga squadi laskurid lasevad kõik 4 harjutust järjest. Registreerimisel palume igal laskuril kindlasti märkida valitud squadi number.
SQUADide loetelu 10.04.2010:
15.00 SQUAD PREMATCH
1. Dmitri Jemeljanov
2. Dagnis Maiberg
3. Ashot Hatsatrjan
4. Aleksei Zarubin
5. Jevgeni Zukov
6. Vladimir Klimushev
7. Gustav Klimushev
8. Markko Rahe
9. Andrei Voropajev
10. Jana Eemann
11. Kasper Aleksandr
12. Roland Meritee
17.00 SQUAD nr. 1
1. Vadim Tsvetikov STD MIN
2. Tero Hurskainen PRO MIN
3. Riita Kongas STD MIN LADY
4. Andrei Semenjutin PRO MIN
18.00 SQUAD nr. 2
1. Dirk Röthig, PRO MIN
2. Karri Teräs, PRO MIN
3. Göran Anderhamn, PRO MIN
4. Teemu Suutari, PRO MIN
19.00 SQUAD nr. 3
1. Andrei Teterjatnik PRO MIN
2. Vassili Russmanov PRO MIN
3. Oliver Purik STD MIN
4. Jaanus Kala PRO MIN
SQUADide loetelu 11.04.2010 (main match):
08.00 SQUAD nr. 4
1. Aleksei Kemptner PRO MIN
2. Ivan Berendejev PRO MIN
3. Marek Sooman PRO MIN
4. Eimar Täht PRO MIN
09.00 SQUAD nr. 5
1. Arti Levandi PRO MIN
2. Kristjan Pinka PRO MIN
3. Vjatseslav Ivanov PRO MIN
4. Anton Budarnyj PRO MIN
10.00 SQUAD nr. 6
1. Roman Jemets STD MAJ
2. Andrei Stepanov PRO Minor
3. Ivar Naarits PRO MIN
4. Hindrek Jermann PRO MIN
11.00 SQUAD nr. 7
1. Sergei Verbat PRO MIN
2. Indrek Luhaäär PRO MIN
3. Konstantin Simonov STD MIN
4. Eduard Reponen PRO MIN
12.00 SQUAD nr. 8
1. Konstantin Barinov PROD MIN
2. Dmitri Petsinkin PRO MIN
3. Oleg Sirotkin STD MAJ
4. Konstantin Znobistshev STD MIN
13.00 SQUAD nr. 9
1. Aleksandr Snatkin PRO MIN
2. Argo Kass STD MIN
3. Aleksei Lupitsky STD MIN
4. Oleg Zhurbenko, PRO MIN
14.00 SQUAD nr. 10
1. Matti Peippo OPN MAJ
2. Iiro Vanne STD MIN JUNIOR
3. Kimmo Malmborg STD MAJ SS
4. Igor Gavrilov STD MAJ
15.00 SQUAD nr. 11
1. Vladimir Mihhailov OPN Major Senior
2. Sergei Beloshev OPN Major Supersenior
3. Jelena Tsuzmarova OPN Major Lady
4. Kalvi Abel PRO
16.00 SQUAD nr. 12
1. Aleksandr Shavrin STD MAJOR
2. Urmas Peterson STD MAJOR
3. Marina Meiner STD MIN LADY
4. Viktor Suzdaltsev STD MAJ SENIOR
17.00 SQUAD nr. 13
1. Deniss Tkatsjov PRO
2. Villiko Nurmoja PRO
3. Meelis Unt PRO
4. Andrei Udovenko PRO
18.00 SQUAD nr. 14
1. Jelena Simonova STD MIN LADY
2. Sofia Krist STD MIN LADY
3. Jevgeni Teever OPEN MAJ
4. Aleksanr Temmo PRO MIN SENIOR
5. Tammemae Reelika
TEAMS:
PRO-
ALPHA TEAM PRO
1. Aleksandr Snatkin
2. Ashot Hatsatrjan
3. Dmitri Jemeljanov
4. Vjatseslav Ivanov
Balls Of Steel
1. Markko Rahe
2. Hindrek Jermann
3. Tero Hurskainen
Shrapnel
1. Dirk Röthig
2. Karri Teräs
3. Göran Anderhamn
4. Teemu Suutari
STD-
AA&STI
1. Igor Gavrilov
2. Viktor Suzdaltsev
3. Oleg Sirotkin
4. Aleksandr Shavrin
Guns&Ladies
1.Jana Eemann
2.Riita Kongas
3.Marina Meiner
4.Jelena Simonova
Kell 19.15 toimub traditsiooniline praktilise laskmise võistluse puhul LOTERII! Loteriis osalevad kõik võistluse osavõtjad. Osavõtja kohal puudumisel loterii ajal auhind läheb üle järgmisele õnnelikule osavõtjale.
Loterii auhinnad on meie sponsori Internet-poe IPCSStore.eu pakutav kaubavalik.
Samuti väljastab TONDI LASKETIIR registreerimisel igale võistlejale kupongi osalemaks 19.04.2010.a. toimuvas MEGA-LOTERIIS, mille peaauhinnaks on GLOCK 21, .45 ACP!!!
Kõik Tondi Lasketiiru kasutajad, koolitustel ja võistlustel osalejad ajavahemikul 05.04.-18.04.2010.a. osalevad samuti peaauhinna loosimisel. Igal võistlejal on võimalus saada endale GLOCK 21!!! Ärge laske selle võimaluse käest ära!!!
Kell 19.30 on pidulik võitjate autasustamine. Divisiooni esikolmik saab medalit ja diplomit. Kategooria 1. kuni 3. koht – medalit, meeskonnad – medalit.
https://www.alphashoot.ee - ALPHA Shooting Club
https://www.ipscstore.com - IPSC Accessories
https://www.dedcustom.com - Custom T-shirt & Apparels
https://www.ipscstore.com - IPSC Accessories
https://www.dedcustom.com - Custom T-shirt & Apparels
- Marina Meiner
- Posts: 264
- Joined: Sun Nov 16, 2008 10:20 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Osavõtutasu: 250 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Kategooria osavõtutasu: 150 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Опять категории дополнительно отдельно?:)
Kategooria osavõtutasu: 150 EEK maksmisel kuni 06.04.2010
Опять категории дополнительно отдельно?:)
Guns'n'Ladies Team
- Jelena Simonova
- Posts: 930
- Joined: Mon Nov 17, 2008 9:00 pm
- Location: Tallinn, Estonia
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Ну наконец-то!
Димусик, зарегь, пожалуйста, нас в последний сквод (11) на 18.00
Jana Eemann
Sofia Krist
Marina Meiner
Jelena Simonova
Всех - в категорию LADY в STANDARD
Димусик, зарегь, пожалуйста, нас в последний сквод (11) на 18.00
Jana Eemann
Sofia Krist
Marina Meiner
Jelena Simonova
Всех - в категорию LADY в STANDARD
- Vladimir Mihhailov
- Posts: 89
- Joined: Wed Nov 12, 2008 8:13 am
- Location: Tallinn, Estonia
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Squad nr.5
1. Vladimir Mihhailov Open Major Senior
2. Sergei Beloshev Open Major Supersenior
3. Jelena Tsuzmarova Open Major Lady
1. Vladimir Mihhailov Open Major Senior
2. Sergei Beloshev Open Major Supersenior
3. Jelena Tsuzmarova Open Major Lady
STI TruBor 9 mm "major" / Open
+ 372 5652370
+ 372 5652370
- Roman Jemets
- Posts: 97
- Joined: Mon Dec 29, 2008 1:28 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Squad nr. 6 please:
1. Roman Jemets Standard Major
2. Andrei Stepanov Production
1. Roman Jemets Standard Major
2. Andrei Stepanov Production
- Dmitri Eemann
- Site Admin
- Posts: 3146
- Joined: Tue Nov 04, 2008 8:53 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Uvazhaemye strelki, klub TPSC pos4ital, 4to nashi sorevnvoanija provodimye v tire TONDI nanosjat nepopravimyj usherb ih reputacii i oni ne hotjat 4toby objavlenie ob etih sorevnovanijah viselo u nih na forume. Poetomu zaranee soobshaju, tak kak u mnogih vozniknut voprosy po4emu propalo objavlenie s foruma drugogo kluba.
https://www.alphashoot.ee - ALPHA Shooting Club
https://www.ipscstore.com - IPSC Accessories
https://www.dedcustom.com - Custom T-shirt & Apparels
https://www.ipscstore.com - IPSC Accessories
https://www.dedcustom.com - Custom T-shirt & Apparels
-
- Posts: 6
- Joined: Sun Mar 21, 2010 11:59 am
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Squad nr. 8 pls:
Dmitri Petsinkin Production
Dmitri Petsinkin Production
-
- Posts: 104
- Joined: Sat Jan 03, 2009 5:28 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Aleksandr Snatkin, main match, squad 9 please
- Aleksandr Shavrin
- Posts: 237
- Joined: Fri Dec 12, 2008 5:12 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Aleksandr Shavrin 11.04 16.00 SQUAD nr. 12, standard major
- Jelena Simonova
- Posts: 930
- Joined: Mon Nov 17, 2008 9:00 pm
- Location: Tallinn, Estonia
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
ПИПЕЦ! Может это всего лишь весеннее обострение?!? Или процесс непоправим? Детсад.Dmitri Jemeljanov wrote:Uvazhaemye strelki, klub TPSC pos4ital, 4to nashi sorevnvoanija provodimye v tire TONDI nanosjat nepopravimyj usherb ih reputacii i oni ne hotjat 4toby objavlenie ob etih sorevnovanijah viselo u nih na forume. Poetomu zaranee soobshaju, tak kak u mnogih vozniknut voprosy po4emu propalo objavlenie s foruma drugogo kluba.
-
- Posts: 566
- Joined: Mon Feb 02, 2009 9:02 am
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Eto na4alo agonii.
Glock 17, 9x19
ALPHA Shooting Club
GSM: +372 522 5310
ALPHA Shooting Club
GSM: +372 522 5310
- Andrei Voropajev
- Posts: 345
- Joined: Mon Nov 17, 2008 8:42 am
- Contact:
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
очень жалко что между клубами происходят какие-то трения
- Roman Jemets
- Posts: 97
- Joined: Mon Dec 29, 2008 1:28 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
!Добавьте пожалуйста
Squad nr. 6
Hindrek Jermann Production
Squad nr. 6
Hindrek Jermann Production
Last edited by Roman Jemets on Tue Mar 23, 2010 9:19 am, edited 1 time in total.
- Aleksei Kemptner
- Posts: 167
- Joined: Wed Jul 29, 2009 4:11 pm
- Location: Estonia, Tallinn
-
- Posts: 3
- Joined: Mon Mar 22, 2010 11:16 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
proshu menja zaregestrirovat: Ivar Naarits Main Match Squad 6 Production. Spasibo.
-
- Posts: 3
- Joined: Mon Mar 22, 2010 11:16 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Dmitrij, ja izvenjajus, no ja hotel v Squad 6, esli vozmozno....
- Roman Jemets
- Posts: 97
- Joined: Mon Dec 29, 2008 1:28 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
!
Roman Jemets wrote:Добавьте пожалуйста
Squad nr. 6
Hindrek Jermann Production
- Marina Meiner
- Posts: 264
- Joined: Sun Nov 16, 2008 10:20 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Сквад 12, если можно, Дим переставь меня:)
в 18.00 не подходит:(
в 18.00 не подходит:(
Guns'n'Ladies Team
-
- Posts: 156
- Joined: Sun Dec 14, 2008 7:00 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Viktor Suzdaltsev 11.04 16.00 SQUAD nr. 12, standard major, senior.
- Vladimir Mihhailov
- Posts: 89
- Joined: Wed Nov 12, 2008 8:13 am
- Location: Tallinn, Estonia
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Дима, перенеси нас в 11-й сквод ( на 15.00 ), поспим после Каунаса.Vladimir Mihhailov wrote:Squad nr.5
1. Vladimir Mihhailov Open Major Senior
2. Sergei Beloshev Open Major Supersenior
3. Jelena Tsuzmarova Open Major Lady
STI TruBor 9 mm "major" / Open
+ 372 5652370
+ 372 5652370
-
- Posts: 494
- Joined: Tue Nov 18, 2008 6:26 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Ja mogu poiti v posledni skvod na 18.00, bez problem.Viktor Suzdaltsev wrote:Viktor Suzdaltsev 11.04 16.00 SQUAD nr. 12, standard major, senior.
STI ESTONIA Shooting Club
www.stiestonia.eu
www.stiestonia.eu
-
- Posts: 168
- Joined: Mon Feb 09, 2009 11:18 pm
- Location: Tallinn
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Dobri.
Zaregistrirui pozaluista
Vadim Tsvetikov Sq # 1
Zaregistrirui pozaluista
Vadim Tsvetikov Sq # 1
-----------------------------------------------------------
Vadim Tsvetikov
+372 5151032
vadim@tsvetikov.com
Vadim Tsvetikov
+372 5151032
vadim@tsvetikov.com
-
- Posts: 4
- Joined: Wed Mar 24, 2010 10:09 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Please enter the following:
Squad 1 Saturday 1700:
Tero Hurskainen, Production
Squad 2 Saturday 1800:
Dirk Röthig, Production
Karri Teräs, Production
Göran Anderhamn, Production
Teemu Suutari, Production
Squad 2 shall be known as Kroonuklubi Team "Shrapnel"
Squad 1 Saturday 1700:
Tero Hurskainen, Production
Squad 2 Saturday 1800:
Dirk Röthig, Production
Karri Teräs, Production
Göran Anderhamn, Production
Teemu Suutari, Production
Squad 2 shall be known as Kroonuklubi Team "Shrapnel"
- Andrei Semenjutin
- Posts: 84
- Joined: Wed Mar 25, 2009 9:30 am
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
SQ 1, PROD
- Aleksandr Shavrin
- Posts: 237
- Joined: Fri Dec 12, 2008 5:12 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
14.00 SQUAD nr. 10
Gavrilov Igor, STD Major
Gavrilov Igor, STD Major
- Aleksandr Shavrin
- Posts: 237
- Joined: Fri Dec 12, 2008 5:12 pm
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Регистрируем команду в стандарте - AA&STI
1. Гаврилов
2. Суздальцев
3. Сироткин
4. Шаврин
1. Гаврилов
2. Суздальцев
3. Сироткин
4. Шаврин
- Oleg Sirotkin
- Posts: 27
- Joined: Tue Jan 20, 2009 5:11 pm
- Jelena Simonova
- Posts: 930
- Joined: Mon Nov 17, 2008 9:00 pm
- Location: Tallinn, Estonia
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Несмотря на то, что нас раскидало по разным дням и скводам, тем не менее, команда в Стандарде Guns'n'Ladides
Состав:
Jana Eemann
Riita Kongas
Marina Meiner
Jelena Simonova
Состав:
Jana Eemann
Riita Kongas
Marina Meiner
Jelena Simonova
-
- Posts: 1
- Joined: Thu Apr 01, 2010 10:50 am
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Dobry den. Zaregistrirujte menja pozhalujsta v
SQUAD NRr.9, Oleg Zhurbenko, PROD.
SQUAD NRr.9, Oleg Zhurbenko, PROD.
- Konstantin Simonov
- Posts: 16
- Joined: Sat Apr 18, 2009 10:44 am
Re: 2010.04.11-Tondi Practical 2010
Дима, меня, пожалуйста, в сквод номер 7.
Glock 34
skype: simonok
skype: simonok